FESTYN NA LAWENDOWYM POLU.

Odzyskaj siły i dobrze się baw z Tańcem Afrykańskim, Qigong, Kundalini Jogą, Medytacją i śpiewaniem mantr.

Cudowna działanie lawendy połączone z praktykami ruchu dla zdrowia z różnych zakątków świata – to pewność regeneracji, dobrej zabawy, odpoczynku i wyjątkowości.

W tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie warsztaty o różnorodnej ekspresji ruchu i koncentracji. Zasmakujesz tutaj Energetycznego Tańca Afrykańskiego, Harmonizującej praktyki Qigong, Podnoszącej wibracje Kundalini Jogi, Wyciszającej Medytacji, Pełnego doceniania śpiewania Mantr.

Festyn “Zdrowiej z Lawendą” zakończymy głębokim relaksem przy dźwiękach ptaków i tybetańskich mis.

Poznaj bliżej kto poprowadzi Ciebie przez te kilka godzin magicznych godzin wśród lawendy, pól, ptasich dźwięków.

PROGRAM:

PRZYWITANIE – 11:00

TANIEC AFRYKAŃSKI  – 11:30

QIGONG – 13:00

MEDYTACJA I ŚPIEWANIE MANTR – 14:30

KUNDALINI JOGA – 16:00

RELAKS i ZAKOŃCZENIE – 17:30

 

 PRZYWITANIE – zaczynamy o godz. 11:00

Poznaj wszystkie prowadzące i naszych gospodarzy Joannę i Karola Olszewskich, właścicieli lawendowego pola. To czas, żeby zająć miejsce, rozłożyć matę, nacieszyć się lawendą i ogromnym niebem nad głową. Już zaraz zaczynamy … !

TANIEC AFRYKAŃSKI  (godz. 11:30)

Jest niezwykle energiczną i żywiołową formą ekspresji, wyraża radość życia i afirmację świata. Wyzwala w nas radość, spontaniczność, pozwala odprężyć się i wyrazić siebie. Czerpiąc ze źródeł, z pierwotnej natury, daje nam możliwość wyrażenia emocji, zrywa okowy stresu i ograniczeń wynikających z konwenansów w jakich żyjemy na co dzień. Pozwala na uwolnienie indywidualnej, naturalnej ekspresji i uczuć.

Dzięki niemu zbliżamy się do naszej prawdziwej natury, do naturalnej potrzeby KONTAKTU z ZIEMIĄ.

Magdalena Prieditis (Dąbrowska)

mgr wychowania fizycznego, instruktorka, międzynarodowa prezenterka, szkoleniowiec, nauczycielka i propagatorka fitness, zdrowego stylu życia i tańca z 30-letnim doświadczeniem. Twórczyni programów i szkoleń fitness zawierających elementy tańca i kultury afrykańskiej – Afro Dance Fit, Afro Mental Fit, Afro Planet, African Sounds Yoga, Afro Step, African Aqua Moves. Od ponad 25 lat propaguje i krzewi kulturę związaną z tańcem afrykańskim poprzez organizację szkoleń, kursów i codziennych zajęć. W swoim Energia Studio regularnie prowadzi zajęcia tradycyjnego tańca afrykańskiego i jego nowoczesnych form (afro house, african salsa, afro jazz, ragga dance). Organizatorka wydarzeń powiązanych z tańcem afrykańskim takich jak: Księżycowy Krąg Kobiet, Wiosenne Wibracje, Moc Kobiecej Energii. Pomysłodawczyni i organizatorka warsztatów “Na Bosaka”, w tym roku odbędzie się XI edycja. Organizatorka Kobiecych Wypraw do Afryki m.in. Maroko, Ghana. Dyplomowana bioenergoterapeutka, czakroterapeutka i muzykoterapeutka.

QIGONG (godz. 13:00)

Praktykowanie Qigong na lawendowym polu to podwójna dawka harmoni i balansu. Zapraszam Ceibie do poczucia jak działa Twoje ciało, uczucia, myśli, kiedy wewnątrz Ciebie jest harmonia i wyrównana energia Ziemi i Nieba. Popłyniesz w ruchu lekkości, który jest przyjamnym ukojeniem nerwów, rozluźnieniemdla ciała, mięśni, stawów. Poruszeniem niezaburzonego przepływu energii życiowej Qi przez całe ciało, co sprawia, że Qigong jest ćwiczeniami prozdrowotnymi dla każdego. To odpoczynek w ruchu i odnalezienie wsparcia w ogromnych naturalnych zasilających nas zawsze źródeł Yin Qi – Matki Ziemi i Yang Qi – bezkresnego Wszechświata. Uspokój i ukoj układ nerwowy.

 

Karolina Kurpiel-Zawadzka (Kalyanii)

Jest organizowatorką tego wydarzenia. Z miłością i pasją dzieli się całym dobrem jakim jest praktyka Qigong. Jest w ciągłym procesie uczenia się i nauczania. Qigong to jej ratunek dla zdrowia, dla życia bez migreny, dla życia w pełni odwagi i świadomości doceniania, dbania o siebie i bliskich, życia w bliskości natury, zwierząt. Wszytko to co robi zanjdziesz tutaj na tej stronie i na jej kanale youtube Kalyanii Yoga & Qigong.

MEDYTACJA I ŚPIEWANIE MANTR (godz. 14:30)

Przyjdź doświadczyć radości życia, relaksu i spokoju. “Śpiewanie mantr w grupie ludzi zachęca do puszczenia i uwolnienia głosu, do bycia takim, jakim się jest i czucia”. Razem z Didi Jyoti zaśpiewasz o pięknie świata, natury, o docenianiu siebie i ludzi w okół, o prostocie i lekkości bycia. Poczujesz jak działa wspólne śpiewanie uniwersalnej mantry “Baba Nam Kevalam”, której znaczeni to “Wszystko jest przejawem Najwyższej Świadomości, Miłości”.

Didi Jyoti

Jest aktywną nauczycielką i mniszką w Ananda Marga Tantra Yoga od 18 lat. Na co dzień mieszka w niemieckim Maintz, gdzie prowadzi zajęcia z dziećmi uchodźców. Jest zaangażowana we wspieranie kobiet i jest szczególnie zainteresowana wpływem śpiewania mantr na wewnętrzną równowagę psychiczną.

KUNDALINI JOGA (godz. 16:00)

Praktyka Kundalini Jogi to Twój czas na odpoczynek i wsłuchanie się w kojące dźwięki mis i mantr, które będą wzmacniały działanie delikatnych ćwiczeń. Łagodny i radosny głos Christine poprowadzi Ciebie w asany rozciągające całe ciało. Poczujesz przepływ energii, kundalini, unoszącej się od podstawy do czubka głowy. Ta praktyka prowadzona w łagodny sposób utuli Ciebie, i pozwoli Twojemu ciału odpocząć.

Christine Kuntsche

Jest certyfikowaną instruktorką kundalini jogi. Mieszka w Templinie gdzie z zamiłowaniem zajmuje się ogrodem, rasowymi kotami i najważniejszymi w jej życiu dziećmi. Wraz ze swoją mamą prowadziła seminaria dla kobiet w Templinie. Korzysta z przerwy w prowadzeniu zajęć i oferowaniu masaży całego ciała, twarzy, zabiegów relaksujących dla kobiet, aby w pełni zająć się opieką nad swoim małym synkiem.

RELAKS w DŹWIĘKACH MIS TYBETAŃSKICH I PTAKÓW (godz. 17:30)

Na zakończenie zapraszamy Ciebie na głęboki relaks przy dźwiękach mis Christiny, z prowadzeniem spokojnego głosu Didi Jyoti i Kalyanii. Liczymy na dobrą pogodę, ciepłe najdłuższe dni w roku. Jednak do relaksu weź ze sobą okrycie, żeby insekty nie zaburzały czasu odpoczynku i odpuszczenia napięć.

DODATKOWE ATRAKCJE

W przerwie między zajęciami i koncertem będzie możliwość zakupienia smacznych i zdrowych wypieków i przekąsek od Anny Ruchlewicz, prowadzącej przepiękną, klimatyczną kawiarnię Przystanek w Wołczkowie. https://www.facebook.com/CafePrzystanek

Oczywiście produkty z naszej lawendy – kosmetyki, lody, ozdoby. https://www.lavendelgrimme.de/

PROGRAM:

PRZYWITANIE – 11:00

TANIEC AFRYKAŃSKI  – 11:30

QIGONG – 13:00

MEDYTACJA I ŚPIEWANIE MANTR – 14:30

KUNDALINI JOGA – 16:00

RELAKS i ZAKOŃCZENIE – 17:30

 

FB – https://www.facebook.com/www.lavendelgrimme.de/

Udział w festynie  “ZDROWIEJ Z LAWENDĄ”

Zgłoszenia przyjmujemy na adres e-mail:

info@kalyaniiyogaqigong.com

W odpowiedzi dostaniesz informacje jak możesz wykupić udział w festynie “ZDROWIEJ Z LAWENDĄ”. Po opłaceniu otrzymasz potwierdzenie oraz bilet wstępu.

Możesz również zarezerwować miejsce i zapłacić gotówka przez rozpoczęciem festynu.

 

OPŁATA ZA WSTĘP:

Cały program – 225 zł (wszystkie zajęcia)

Pojedynczy warsztat – 58 zł

 

 

Do zobaczenia na festynie  “ZDROWIEJ Z LAWENDĄ” !

 

 

 

 

 

0