Tę wiedzę powinna mieć każda kobieta… a szczególnie ta, która większość swojego życia dedykuje dbaniu o swoich bliskich, pracy, obowiązkom domowym … i czuje ogromne WYRZUTY SUMIENIA, kiedy znajdzie wreszcie chwilę dla siebie.

To czego nauczysz się na tym kursie może uchronić Ciebie od najczęstszych dolegliwości kobiecych, jak i od dużych projektów zdrowotnych:

 • bolesne miesiączki,
 • wrażliwe i bolesne piersi,
 • menopauza i związane z nią całe spektrum zaburzeń samopoczucia,
 • migreny i częste bóle głowy,
 • wysoka wrażliwość i emocjonalność,
 • deformacje komórek macicy, jajników i piersi,
 • bezsenność i zaburzenia snu.

Przez 7 tygodni odkryjesz w sobie spokój i wewnętrzną zgodę na czas poświęcony tylko sobie, na dbanie o siebie.

Łatwiej będzie Tobie zaakceptować co jest i odnaleźć w tym swój sposób na własny rozwój, na realizację marzeń, równocześnie być dla twoich bliskich i dbać o nich.

Nauczysz się, jak w krótkim czasie 5, 10, 15 lub 20 minut wykonać praktykę Qigong, która będzie wspierać Ciebie w zachowaniu zdrowego ciała i witalności, harmonii hormonalnej, sprawności fizycznej i mentalnej, odświeży i odpręży ciało.

Dowiedz się jak Promienny Lotus Qigong tworzy ścieżkę do osobistego rozwoju ciała, umysłu i ducha – przynosząc praktykującym spokój, uwolnienie od stresu i uzdrowienie.

Ten odmładzający system Qigong pomógł kobietom praktykującym odpuścić bezproduktywne emocje, które często są przyczyną chorób, jak również wspiera fizyczne usuwanie toksyn z ciała, tak aby stworzyć w ciele zdrowe środowisko, które jest nieprzyjazne dla chorób.

Ponieważ kobiety wywierają główny wpływ na rodzinę, ważniejsze niż kiedykolwiek jest dawanie przykładu bliskim poprzez branie osobistej odpowiedzialności za swoje zdrowie i uzdrowienie oraz wybieranie takiej formy samoopieki jak Promienny Lotus Qigong dla Kobiet.

Zbuduj swoją własną codzienną praktykę Qigong z:

 • delikatnym oddechem,
 • 7 tybetańskimi dźwiękami uzdrawiającymi,
 • automasażami piersi i macicy,
 • wzmacniającymi ruchami Qigong, które możesz zastosować od razu.

Jakie są opinie uczestniczek Kursu On-line

Uwielbiam zajęcia Qigong online z Karoliną. Odbyłam już trzy edycje, każda była zupełnie inna od poprzedniej, więc mam już spore spektrum praktyk na różne potrzeby czy to zdrowotne, czy emocjonalne czy energetyczne. Po zakończeniu Kursu umiem całe sekwencje Qigong zrobić samodzielnie i z tego korzystam, ale bardzo często wracam do nagrań z zajęć, bo uwielbiam głos i prowadzenie Karoliny – na zajęciach nie otrzymujemy tylko suchych wskazówek jak wykonywać poszczególne sekwencje, ale o wiele, wiele więcej… I to jest unikatowe i bezcenne. Dziękuję Karolinko! – Lidia Sieczkowska-Surmacz

Piękna przygoda z qigong jest ze mną od 3 lat . Uczestnicząc w kursach odkrywam zawsze coś nowego, inspirującego. Wielokrotnie zaczynam praktykę ogromnie zmęczona, po paru minutach już się ciesze i czuje lekkość i ciepło. To takie moje krótkie wakacje. Ciało uzdrowione, głowa wolna od natłoku myśli, ogólna lekkość. Dla nas kobiet qigong uczy odpuszczania, poszanowania swojego ciała, docenienia samej siebie. Oczywiście bardzo ważne – wpływa pozytywnie na nasze zdrowie likwidując projekty chorobowe w naszym organizmie. Polecam tę piękną praktykę i moją nauczycielkę Karolinę. Samo dobro. – Marzanna Kwiecień

Przebieg Kursu On-line QIGONG DLA KOBIET

Ruch i Dźwięk jako Lekarstwo

Moduł 1: Rozpoczęcie podróży bohaterki do Umocnienia siebie i Umocnienia zdrowia 

Prawdziwa zmiana – trwała zmiana – zachodzi krok po kroku.
– Ruth Bader Ginsburg

Podróż zaczyna się od jednego kroku. W tym module otwierającym zapoznasz się z prostymi, przystępnymi praktykami Qigongu Promiennego Lotosu, które wspierają stabilność emocjonalną, zwiększają energię życiową i rozpalają radość z praktyki – i z życia.

Utrwalisz w sobie dwie ważne zasady praktyki: twoje ciało jest twoim prawdziwym domem (gdziekolwiek pójdziesz, tam jest), a kiedy będziesz dbać o swój dom na co dzień, nie będziesz musiała wydawać dużo na większe naprawy.

Poznasz jak regulować swój oddech od spanikowanego i niespokojnego do powolnego, spokojnego i głębokiego – aby zwiększyć zdolność organizmu do samoleczenia.

Na tych pierwszych zajęciach odkryjesz:

 • Jaki potencjał do samouzdrawiania ma ciało, gdy wchodzi w homeostazę.
 • Jak działają szybkie i wolne ruchy na zdrowie. Jak opowieść o żółwiu i zającu pokazuje, że delikatne, powolne ruchy wygrywają z szybkimi i wściekłymi.
 • Pierwszy z 7 uzdrawiających dźwięków z Tybetu. Doświadczysz jak tybetańskie dźwięki uzdrawiające rozbijają stagnację w ciele kobiety.
 • Ruchy, które działają jak lekarstwo w ciele, w tym Prysznic Qi 1 na wysokie ciśnienie krwi i Prysznic Qi 2 dla zrównoważenia niskiego ciśnienia krwi.
 • Ruch Kuan Yin, aby uhonorować Boską Kobiecość wewnątrz i wokół ciebie.
Moduł 2: Uwolnij piersi ! – Zaproszenie na rozluźniające party Promiennego Lotosu dla Kobiet. 

Zapraszam Ciebie na imprezę z okazji dbania o siebie

Na te drugie zajęcia przyjdź ubrana w piżamę, jeśli chcesz, ale zdecydowanie przynieś ze sobą swoje własne uwolnione piersi i przyjdź przygotowana do picia bogactwa sposobów wspierania zdrowia piersi i klatki piersiowej.

Kobiety zawsze starały się wspierać tych, których kochały, ale często zapominały przy tym o dbaniu o siebie.
Być może dzięki konstrukcji ich DNA i łona matki, ten pierwotny, macierzyński instynkt otaczania i ochrony życia może zdefiniować siłę kobiety – i jej wrażliwość.

Kiedy kobieta dorasta w kochającej, opiekuńczej rodzinie, często ufa w swoją zdolność do przetrwania i może ją zaoferować tym, którzy mają mniej szczęścia.

Wie, że przetrwanie zależy od współpracy, a nie od konkurencji. Rozumie, że potrzebujemy więcej budowania wspólnoty i dzielenia się zasobami, a nie gromadzenia i rozwodzenia się nad obawami, że nie starczy dla wszystkich – lub co gorsza, że ona sama nie jest wystarczająca.

Na tej sesji poznasz wartość miłości do siebie i dowiesz się jak:

 • Wejść w praktykę z intencją zabawy, wysyłając sygnał do swoich komórek, by celebrowały życie, a nie walczyły z chorobą (jak odkryjesz, ciało woli radość i możliwości niż strach i zapowiedzi)!
 • Wyruszyć w nieznane z większą odwagą, wysyłając pozytywny mentalny i emocjonalny sygnał do swojego ciała, który zachęca do naprawy, odnowy i uzdrowienia.
 • Jak możesz wpływać na swoje wyniki zdrowotne za pomocą myśli i doboru słów – na przykład słowa choroba i schorzenie mają energetycznie negatywny wydźwięk, podczas gdy projekt zdrowotny brzmi wzmacniająco.
 • Czcij swoje piersi i łono – i odkryj, jak zdrowie piersi często koreluje ze zdrowiem emocjonalnym i obrazem siebie.
 • Wspieraj przepływ Qi w piersiach i macicy poprzez delikatny automasaż – uwolnisz się od destrukcyjnych emocji i będziesz miała lepszy przepływ Qi, co poprawi zdrowie fizyczne.
 • Wykorzystaj punkty nacisku, aby wspomóc przepływ Qi w celu poprawy trawienia i przyswajania pokarmu. Zaburzenia w meridianach żołądka i śledziony mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie piersi i macicy.
 • Uwolnij zastój energii z łona, nazywanego czasem sercem pod horyzontem, używając drugiego tybetańskiego dźwięku uzdrawiającego Ahh.
 • Użyj ruchu Kuan Yin, aby uhonorować życie.
Moduł 3: Dbanie o innych poprzez dbanie o siebie – Jak dokonać wpłaty Qi do swojego Banku Energii.

Jak znaleźć czas na praktykę, kiedy potrzeba nadania priorytetu innym może być wszechogarniająca, a nawet oczekiwana.

Zamiast czuć się winnym lub osądzać siebie za to, że poświęcasz czas na honorowanie swoich potrzeb, zdecyduj się na praktykę, a następnie … po prostu to zrób!

Czas, który poświęcasz na wymówki – często po to, aby uniknąć uczucia egoizmu, które może się pojawić – jest o wiele lepiej spędzony na dbaniu o siebie, nawet jeśli jest to tylko 20 minut ćwiczeń.

Dwadzieścia minut praktyki ustawia cię na dobre przez resztę ponad 15 godzin, które poświęcasz na pracę, rodzinę lub inne sprawy. Dbając o siebie, będziesz w stanie zadbać o innych.

W tym tygodniu poznasz:

 • Tybetański Uzdrawiający Dźwięk Lu, który ożywia piersi i wspomaga przepływ limfy
 • Jak ruch Latającego Feniksa pomaga kobietom uwolnić napięcie z serca i środkowego dantianu – jednocześnie wspierając większą siłę dolnych partii ciała w nogach i brzuchu – oraz pomaga ustalić granice, abyś mogła swobodnie lecieć na następne wakacje, konflikt lub kąpiel w wannie!
 • Prysznic Qi i ruchy Kuan Yin
 • Jak wprowadzić spokój do ciała podczas uwalniania napięcia ze stawów
 • Prawidłowa technika stania i składania kua, aby poprawić siłę bioder, kolan i kostek – co daje większą stabilność i poczucie uziemienia, gdy z łatwością łączysz się z Qi Ziemi
 • Jak dedykowana praktyka deponuje dodatkowe Qi w twoim banku energii
Moduł 4: Uwalnianie stagnacji Qi – Poruszanie się z rozwagą w trudnych sytuacjach.

Kiedy jesteś tak zanurzony w robieniu, możesz nie zauważyć, że tak naprawdę jesteś kierowana i kontrolowany przez okoliczności życia.

Masz wybór, kiedy stajesz w obliczu trudnej sytuacji – możesz natychmiast zareagować, albo wziąć chwilę oddechu i pozwolić, aby błoto osiadło, dzięki czemu pojawi się jasność.

Zewnętrzne okoliczności będą takie same – jedyną różnicą będzie twoje postrzeganie wyboru lub braku wyboru.

Poprowadzę Ciebie do zrobienia bilansu w połowie waszych siedmiu tygodni – zaobserwujesz, gdzie jesteś w swojej praktyce i nauczysz się brać długi, powolny, głęboki wdech i uwalniający napięcie wydech… zanim zdecydujesz, jak zareagujesz na otaczającą cię kakofonię.

W tym kluczowym module odkryjesz:

 • Jak ocenić swoje osobiste punkty doskonalenia (OPD) – łagodny sposób na rozwój i rozkwit bez ostrej samokrytyki czy osądzania.
 • Przegląd Prysznicu Qi, aby wyjaśnić i uspokoić, jak również pola Wei Qi i Latającego Feniksa, aby zresetować granice i uwolnić smutek.
 • Powtórka z potrząsania, klepania i stukania, aby wytrząsnąć “dywan ciała” w celu zrzucenia z siebie resztek komórkowych i zastoju Qi
 • Głębsze spojrzenie na kobiecy automasaż w celu uspokojenia i zapewnienia ulgi od nadmiernego robienia
 • Jak praktykować z ożywioną świadomością i współczuciem dla samego siebie
 • Potężne praktyki obejmujące tybetańskie dźwięki uzdrawiające Ong, Ahh, Lu, Mi oraz zamykający ruch Kuan Yin.
Moduł 5: Świętuj i Dostrajaj się – Uwalnianie toksycznego Qi.

To świt nowego dnia i nowej ery – a Ty dowiesz się, jak wprowadzić dobro dla siebie, swojej rodziny, społeczności i planety…

Mikrokosmos odzwierciedla makrokosmos większego wszechświata, a kiedy dbasz o siebie, świat staje się lepszym, bardziej zrównoważonym miejscem.

W tym tygodniu przejrzysz to, czego się nauczyłeś i dodasz do swojej praktyki kolejne elementy, które odkryjesz:

 • Tybetańskie Uzdrawiające Dźwięki Ong, Ahh, Lu, Me – oraz nowy dźwięk, Bah
 • Jak Wyrównanie Pionowe + Neutralne Współczucie = stabilna energia przewodnia
 • Głębsza eksploracja ruchu Prysznic Qi
 • Ruch “Wzrastający Lotus ” – będziesz badać znaczenie lotosu oraz rolę wody i błota w codziennym życiu kobiety.
 • Medytacja Lotosu z prowadzeniem, aby wezwać do przebaczenia i stworzyć siłę, ponieważ przebaczenie pomaga zrobić miejsce na wdzięczność, nowe śmiałe pomysły i promienne zdrowie
 • Jak używać akupunktów płuc i jelita grubego – aby uwolnić smutek i wprowadzić dobro, abyś mogła rozpocząć nowy rok bez obciążeń i odświeżona.
 • Sposoby na wdychanie świeżego, nowego początku, kiedy puszczasz S.H.I.T. Qi – S.H.I.T oznacza Stagnację, Hektykę (wrogość), Ignorancję (ingerencję), Toksyczność (zmętnienie)
 • Dlaczego możemy się napełnić tylko wtedy, gdy pozwolimy odejść temu, co już nam nie służy
 • Sposoby pielęgnowania ożywionej energii i witalności, a także czystszego umysłu i świeżej perspektywy podczas planowania przyszłości
Moduł 6: Kontynuacja podróży bohaterki – Tworzenie większej wizji dla swojego życia.

W tym tygodniu osadzisz się w nowym spojrzeniu na praktykę qigong. Opowiadanie o Feniksie powstającym z popiołów czy Lotosie wzrastającym z błota to twoja podróż, ponieważ to ty jesteś bohaterką swojej własnej historii!

Napotykając na przeszkody, bohaterka znajduje pomysłowe sposoby na ich pokonanie. Podnosi się, przebijając się przez błoto życia, by wykorzystać swój potencjał.

Kiedyś utknęła, ale teraz rozumie, że błoto nie było wrogiem, ale potężnym sprzymierzeńcem w jej rozwoju.
Nauczyła się nie brać niczego za pewnik. Zwracając uwagę na drobne szczegóły, a jednocześnie tworząc większą wizję dla swojego życia, podchodzi do niego z większą energią, wdziękiem, godnością i pozytywnością.

W tym module zastosujesz te zasady w swoim własnym życiu, ucząc się:

 • Dlaczego do otwarcia serca na możliwości potrzebna jest odwaga
 • Jak serce walczy o uwagę emocjonalną z powodu bliskości płuc
 • Dlaczego możesz czasami przechodzić od głębokiego smutku i żalu do głębokiej miłości i ekscytacji na huśtawce życia
 • Jak dodać akupunkt do swojej praktyki, aby uwolnić napięcie w sercu i piersiach – i otworzyć drogę do lepszego uzdrowienia
 • Szósty tybetański dźwięk uzdrawiający, Jii – jak się dowiesz, jest on używany do równoważenia hormonów i wprowadza cię w stan równowagi po obu stronach ciała
 • Jak plan życia jest zintegrowany z ruchami, których nauczyłaś się do tej pory – Latający Feniks zapewnia start, gdy testujesz swoje skrzydła, Lotos wschodzi uczy cię, jak wznieść się przez ciemne wody, aby spotkać się ze światłem, a kiedy wcielisz się w Kuan Yin, przypomnisz sobie, że współczucie obejmuje wszystkich, ale bycie cnotliwym nie oznacza poddania się ignorancji.

Moduł 7: Radykalna Samoopieka – Jak wzrastać w swojej praktyce każdego dnia.

W dążeniu do szczęścia, spokoju i wolności, kobiety muszą czasem uczestniczyć w radykalnej opiece nad sobą.

Dbanie jest wyrazem miłości. I należy zacząć od siebie. Radykalna opieka nad sobą oznacza poświęcenie odrobiny czasu na dbanie o siebie każdego dnia, aby starczyło energii na wspieranie tych, których kochasz – i być może twojej społeczności oraz naszego większego domu, jakim jest Ziemia.

Radiant Lotus Qigong jest kluczową częścią rewolucji Slow Movement, która potencjalnie tworzy ewolucję w kobietach i społeczeństwie.

Gdy te siedem tygodni (liczba siedem jest duchową liczbą w Tybecie) dobiega końca, zostajesz wyposażona w praktykę, która będzie wspierać twoje promienne zdrowie i dobre samopoczucie.

Na szczęście nauka nie kończy się na tej sesji zamykającej – w końcu twoja dalsza praktyka nauczy cię więcej o tym, kim jesteś.

W tym ostatnim tygodniu, będziesz świętować swoją podróż podczas odkrywania:

 • Ciszę, ostatni dźwięk tybetańskiego uzdrawiania dźwiękiem
 • Pełną praktykę potrząsania, stukania i kubków
 • Przegląd 5 podstawowych ruchów, które opanowałeś podczas swojej podróży: Wyrównanie Pionowe,
 • Prysznic Qi 1 i 2, Latający Feniks, Wznowienie Lotosu i ruch Kuan Yin
 • Pełnowymiarowa praktyka automasażu
 • Praktyka pogłębiająca, aby uczcić Twoją podróż i ten nowy kamień milowy w Twojej praktyce

Dobrodziejstwa Kursu On-line

QIGONG DLA KOBIET Ruch i Dźwięk jako Lekarstwo

Każdy Moduł to 7 sesji z Kalyanii Yoga&Qigong

Każda sesja zajęć zawiera film instruktażowy i prowadzi cię do odkrycia konkretnych umiejętności i zdolności, które zwiększą twoją siłę i witalność, jak również przyniosą spokój do najgłębszych części twojej istoty.

Plan praktyki na każdy dzień Kursu

Nie musisz zastawiać się jak nauczyć się całej praktyki i co kiedy ćwiczyć.

Nabierzesz nowego zdrowego nawyku codziennej praktyki Qigong, dzięki dodatkowo przygotowanym 15 minutowym nagraniom. Powtarzając je codziennie lub dwa razy dziennie, nauczysz się każdego ćwiczenia. Po 7 tygodniach 30 minutowa cała sekwencja Promienny Lotos Qigong i Uzdrawiające Dźwięki Tybetańskie będzie dla Ciebie przyjemnością i skoncentrujesz się na pogłębianiu odczuwania praktyki.

 

Zgłoszenie udziału w Kurs On-line

QIGONG DLA KOBIET

Ruch i Dźwięk jako Lekarstwo

Jeśli poważnie myślisz o zwiększeniu swojej siły i witalności, i wprowadzaniu pokoju do najgłębszych części swojej istoty, to jesteś to winna sobie, swoim bliskim i naszemu światu, aby wziąć udział w tym jedynym w swoim rodzaju szkoleniu.

Jeśli jesteś gotowa, aby zrobić kolejny krok w ewolucji siebie, zarejestruj się pisząc e-mail, aby zarezerwować swoje miejsce teraz.


Zarejestruj się pisząc e-mail na adres: info@kalyaniiyogaqigong.com


Otrzymasz wszystkie potrzebne informacje oraz w jaki sposób opłacić udział w tym Kusie On-line.

Po więcej informacji zapraszam Ciebie do kontaktu e-mailowego, przez Messangera FB lub Instagram na profilu Karolina Kurpiel-Zawadzka. Możesz też zadzwonić.
T:  +48 513 290 602

E: info@kalyaniiyogaqigong.com

Jeśli nie otrzymasz e-maila z odpowiedzią sprawdź proszę spam, jeśli tam nie będzie – napisz do mnie raz jeszcze. Dziękuję !

Opłata za Kurs On-line

QIGONG DLA KOBIET Ruch i Dźwięk jako Lekarstwo

Opłata za Kursu On-line obejmuje:

 • 7 sesjach dla każdego z Modułów
 • Podział na odrębne video i plan nauki i praktyki na wszystkie dni tygodnia
 • 1 roczny dostęp do nagrań do nauki i praktyki.

Rejestrując się na Kurs On-line możesz wybrać formę płatności przez PayPal lub przelew na konto ponade w e-mailu odpowiadającym na Twoje zgłoszenie.

Po dokonaniu opłaty przelewem otrzymasz na podany e-mail Rachunek.

Wybierając możliwość opłaty przez PayPal użyj tego adresu e-mail:  yogakalyanii@gmail.com

0