Tuż przed rozpoczęciem Adwentu nadarza się okazja, by zrobić coś tylko dla siebie. Zatankować, by móc coś z siebie dać…szczególnie kiedy na zewnątrz ciemno, zimno i ponuro.

Zapraszam Ciebie na imprezę z okazji dbania o siebie … przynieś ze sobą swoje własne uwolnione piersi i przyjdź przygotowana do picia bogactwa sposobów wspierania zdrowia piersi i klatki piersiowej.

CO BĘDZIESZ ROBIŁA ?

  • Odbudujesz Yin Nerek, Wzmocnisz Yang Nerek i Urodzeniowe Jing Qi,
  • EFT – Technika Uwalniania Emocji – ostukiwanie i oklepywanie punktów na ciele, często korelujących z merydianami, łącząca nowoczesne aspekt formułowania myśli.
  • Automasaż czyli Czuły dotyk, dający ciału poczucie bezpieczeństwa i redefiniujący odczuwanie przyjemności, lekkości i radości.
  • Masaż piersi i całego ciała “Kubkiem Qi”, czyli własną dłonią, która działa jak chińska bańka.
  • Tybetańskie dźwięki “Mi” i “Lu”, które uwalniają tkankę piersi od zastojów i zatorów, dla zdrowia piersi i ulgi od emocjonalnych napięć związanych z troską, obawami, zamartwianiem się, smutkiem i odrzuceniem.
  • Ćwiczenie “Lotos wznosi się do światła”

CO TO JEST …

“Kubek Qi”
Delikatne opukiwanie ciała własnymi wrażliwymi dłońmi. Poprzez to stukanie wzdłuż kanałów energetycznych i niektórych aspektów kobiecego ciała, wszelkiego rodzaju toksyny lub stagnacja z powierzchownych tkanek, nie z najgłębszych warstw, ale z podwarstw ciała i skóry, są kierowane na powierzchnię w celu ich wyeliminowania.
“Tybetańskie dźwięki leczące”
Poprzez rezonans własnego głosu, wibracja przemieszcza się przez tkanki ciała, wnikając głęboko, jednocześnie subtelnie wydobywając na powierzchnię niektóre z głębokich, ukrytych aspektów, a nawet toksyn uwalnianych przez wibrację. Wibrację, która jest tworzona przez ciebie, poprzez dźwięk twojego własnego głosu. Wszystko to jest sposobem na detoksykację ciała, uwolnienie umysłu od stresu i zrównoważenie emocji.
“Lotos wrastający z błota do światła”
Otwarcie się na nową kobiecą i męską energię. Z wdzięcznością sięgając w przeszłość i ufając w przyszłość, stoisz zakorzeniony w ziemi i każdego dnia wzrastasz w świetle, miłości i nowym życiu.

CZEGO SIĘ DOWIESZ ?

♡ Jak piersi są połączone z żołądkiem.
♡ Jak kobiety w naturalny sposób dają przez piersi i przyjmują przez macicę.
♡ Czy mogą nauczyć się zasilać siebie przyjmując przez piersi i klatkę piersiową.
♡ Czcij swoje piersi – Odkryjesz, jak zdrowie piersi często koreluje ze zdrowiem emocjonalnym i obrazem siebie.

CO POCZUJESZ …

Kiedy kobieta dorasta w kochającej, opiekuńczej rodzinie, często ufa w swoją zdolność do przetrwania i może ją zaoferować tym, którzy mają mniej szczęścia.
Wie, że przetrwanie zależy od współpracy, a nie od konkurencji. Rozumie, że potrzebujemy więcej budowania wspólnoty i dzielenia się zasobami, a nie gromadzenia i rozwodzenia się nad obawami, że nie starczy dla wszystkich – lub co gorsza, że ona sama nie jest wystarczająca.

MOŻESZ TO POCZUĆ WŁAŚNIE TERAZ …

KIEDY, GDZIE I ZA ILE:

Termin: 25 listopada 2023, 9:30 – 15:30

Gdzie: Brüssow, Bergstraße 1, Lawendowe Centrum Qigong

Koszt warsztatów: 6 godzin warsztatowych: 390 zł

W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę zadatku w kwocie 150 zł do dnia 09.11.23 na poniższe konto. Pozostała część płatna na miejscu.
Kalyanii Yoga & Qigong
Karolina Kurpiel-zawadzka
Bank ZEN:
16203000745996010132728448
Tytuł przelewu: Warsztaty Qigong – listopad
Jeśli chcesz otrzymać fakturę prosimy o wcześniejsze zgłoszenie i podanie danych do faktury.

☯️ Prowadząca zajęcia:

Karolina Kurpiel-Zawadzka, Kalyanii Yoga & Qigong – certyfikowana nauczycielka jogi i qigong z 18 letnim doświadczeniem. Prowadzi kursy, warsztaty na żywo i on-line w Polsce i w Niemczech. Organizatorka festiwalu “Zdrowiej z Lawendą” na lawendowym polu w Grimme koło Szczecina. Autorka kanału youtube Kalyanii Yoga & Qigong. Twórczyni programu Wychodzę z Migreny czyli Świadomego Kontrolowania Migeny, opartego na osobistym doświadczeniu zredukowania z sukcesem, tylko w naturalny sposób, migreny, na którą cierpiała od 10 roku życia.Jej nauczycielami są Daisy Lee, Master Robert Peng, Master Zhen Hua Yang, Simon Borg-Olivier, Shri Anandamurti.
Więcej znajdziesz na stronie: https://kalyaniiyogaqigong.com/pl/o-mnie/

Do zobaczenia na miejscu !!!
Karolina Kalyanii

0