Qi to energia życiowa Gong to umiejętność działania. Z tymi ćwiczeniami twoje nerki, pęcherz moczowy, płuca i jelito grube powrócą do pełnej wydajności.

Oczyścisz ich tkanki z ładunku emocjonalnego i przejdziesz przez zimę z rosnącym każdego dnia uczuciem ciepła w ciele, witalności i siły.

Czy któraś z tych sekwencji do Ciebie pasuje ?

To zimno jest przerażające. jestem zmarznięta i spięta przez cały czas, szczególnie kiedy się nie poruszam.

Wraz z chłodami czuję się niekomfortowo w swoim organizmie. Mam przytłoczone i obolałe ciało.

Boję się przeziębień. Kiedyś przechodziły w ciągu zaledwie kilku dni, teraz potrzebuję tygodni, aby powrócić do zdrowia.

Dokucza mi bezsenność, wybudzanie się w nocy, natłok myśli, zamartwianie się jest już tak męczące. Marzę o spokojnym dobrym śnie.

W czasie jesieni i zimy czuję się beznadziejnie. Czuję większe rozdrażnienie, frustrację, a nawet gorzej, apatie w stosunku do życia i otoczenia.

Ilość obowiązków, praca, opieka nad dziećmi lub starzejącymi się rodzicami powoduje, że odkładam moje zdrowie na potem.

Mam przewlekły stan chorobowy i nie mam czasu i sposobu na optymalizację mojego zdrowia i witalności, aby przezwyciężyć niepokój.

Te i wiele innych sytuacji życiowych może prowadzić do poczucia stagnacji – nie tylko w twoim ciele, ale i w umyśle. Tam gdzie idzie twój umysł idzie, tam podąża twoje Qi – twoja wewnętrzna życiowa siła.

Oddechy Ognia, Praktyka Yi Jin Jing – transformująca mięśnie, ścięgna, ale też emocje i sposób odbierania życia, Pielęgnowanie Qi, Twojej energii życiowej – to radykalne dbanie o siebie. Poczujesz wewnętrzną radość i spokój.

Dobrodziejstwa Kursu On-line “Ciepło w Ciele”

6 godzin nagrań z warsztatów na żywo z Kalyanii Yoga&Qigong

Kurs jest rejestracją warsztatu Ciepło w Ciele, który odbył się na żywo. Dzięki temu ma wyjątkowy charakter i przekaz skierowany bezpośrednio do uczestników. Poczujesz się w bezpośrednim kontakcie z prowadzącą w żywym, pełnym energii przekazie.

15 video ułożone w całodniowy Kurs ze zorganizowanym relaksem i przerwą.

Nagrania Kursu podzielone są w taki sposób, aby ułatwić Tobie przejście przez cały materiał z uważnością i zrozumieniem. To ułatwi tobie również dostęp do materiałów w trakcie nauki i praktykowania przez 90 dniowy dostępu do nagrań.

Praktyka Yi Jin Jing i Calligraphy Health, które transformują i aktywują Twoją siłę wewnętrzną.

Praktyka Yi Jin Jing z tego Kursu jest jedną z najstarszej ponad 1000 letniej tradycji przekazanej przez mistrzów Shaolin, które na zachodzie przekazuje Mistrz Robert Peng. A Caliigraphy Health to przekaz 600 letniej tradycji rodzinnej lekarzy medycyny chińskiej i mistrzów sztuk walki przodków Master Zhen Hua Yang. Ich celem było transformowanie mięśni i ścięgien mnichów Shaolin, którzy dzięki niej stali się silni fizycznie i mentalnie.

Przepisy i informacje o pożywnych posiłkach wzmacniających Nerki i Płuca.

Wewnętrznie Rozgrzewanie to również pożywne posiłki, którymi w zimowy czas możesz wspierać i wzmacniać organy najbardziej aktywne  o tej porze roku czyli nerki. Wraz z dostępem do Kursu on-line otrzymasz przepisy i informacje co wg. medycyny chińskiej i makrobiotyki sprzyja nerkom.

 

Ten Kurs jest dla Ciebie jeśli myślisz poważnie o …
swoim zdrowiu, uwolnieniu od stresu, przytłaczających emocji, rozpracowaniu przewlekłych dolegliwości emocjonalnych i fizycznych, takich jak smutek, żal, uczucie utknięcia, lęku, zazdrości, niepewności.
Praktyki będą w Tobie aktywować błysk, witalność i poczucie spójności wewnętrznej.

Przebieg Kursu On-line “Ciepło w Ciele”

1. Szybkie praktyki Qigong na rozgrzanie ciała.

 

 

Masaż, Rozgrzewka podnosząca wibracje w ciele, Najwazniejsze punkty na ciele wzmacniające Nerki, Śledzionę, Wątrobę i Żołądek.

2. Oddechy Ognia

 

 

3. Praktyka Yi Jin Jing dla pary Zang Fu Płuca – Jelito Grube

 

 

Poznasz fascynujący związek pomiędzy organami wewnętrznymi i tym jakie emocje ulokowały się w każdym z nich i jak możesz je transformować, aby ruszyć do przodu z życiem i czuć się dobrze.

4. Praktyka Yi Jin Jing dla Pęcherza moczowego i Nerek.

 

 

Każda z tych praktyka angażuje Oddechy Ognia co powoduje, że Qi i krew dochodzą do koniuszków palców stóp i dłoni. Robi się naprawdę ciepło.

5. Oddech Xi.

 

 

6. Pływające Węgorze.

 

 

7. Pielęgnowanie Qi.

 

 

Jakie są opinie uczestników Kursu On-line “Ciepło w Ciele”

“Było przecudownie, bajkowo i niepowtarzalnie, Karolino jesteś genialna i raz jeszcze dzięki za wszystko” – Magdalena, uczestniczka kursu “na żywo”

“Polecam z całego serca. O tak!! Bardzo cenna wiedza i pozytywna energia przekazana przez Karolinę – Patryca, uczestniczka Kursu On-line.

“Cudnie było i ile ciepła w ciele. – Alicja, uczestniczka Kursu “na żywo”

“Dziękuję Karolino, dziękuję ci bardzo. Wspaniała praktyka. Jestem mile zaskoczona, że znalazłam Ciebie i twój kurs. Naprawdę super. Bardzo dużo skorzystałam.” – Patrycja, uczestniczka Kursu On-line

 

Zgłoszenie udziału w Kurs On-line “Ciepło w Ciele”.

Teraz możesz zrobić kolejny krok i przejść przez zimę z innym nastawieniem, nową energią, odpornością i narzędziami utrzymującymi twoje ciało i umysł w dobrym nastroju.


Zarejestruj się pisząc e-mail na adres: info@kalyaniiyogaqigong.com


Otrzymasz wszystkie potrzebne informacje w jaki sposób korzystać z nagrań. Otrzymasz link i hasło dostępu do  nagrań.
Po więcej informacji zapraszam Ciebie do kontaktu e-mailowego, przez Messangera FB lub Instagram na profilu Karolina Kurpiel-Zawadzka. Możesz też zadzwonić.
T:  +48 513 290 602

E: info@kalyaniiyogaqigong.com

Jeśli nie otrzymasz e-maila z odpowiedzią sprawdź proszę spam, jeśli tam nie będzie – napisz do mnie raz jeszcze. Dziękuję !

fb: https://www.facebook.com/kalyanii

Opłata za Kurs On-line “Ciepło w Ciele”

Opłata za Kursu On-line obejmuje:

  • 90 dniowy dostęp do nagrań Kursu na platformie Vimeo.
  • Instrukcję jak korzystać z nagrań.
  • Przepisy na zdrowe posiłki wzmacniające nerki i płuca.

Rejestrując się na Kurs On-line możesz wybrać formę płatności przez PayPal lub przelew na konto ponade w e-mailu odpowiadającym na Twoje zgłoszenie.

Po dokonaniu opłaty przelewem otrzymasz Rachunek.

 

 

Wybierając możliwość opłaty przez PayPal użyj tego adresu e-mail:  yogakalyanii@gmail.com

0