Spotkaj Swojego Osobistego Trenera i…

Ciesz się Zdrowiem, Żyj bez Bólu, Spowalniaj Procesy Starzenia, Kultywuj Witalność i … Rozkwitaj.

Pozwól poprowadzić się w kierunku zdrowia i osiągnięcia Twojego celu. Nie trać więcej czasu na samotne poszukiwania. Skorzystaj z czyjeś wiedzy i doświadczenia.

Podejmij decyzję naprawy lub wzmocnienia siebie, a zobaczysz efekty naszej wspólnej pracy w ciągu kilku tygodni.

Czy to twoja historia?…

Zdrowo się odżywiasz, suplementujesz witaminy, a jednak nie jesteś zadowolony ze swojego poziomu energetycznego, witalności i zdrowia?…

Uprawiasz sport – zdarzają ci się bóle stawów, mięśni, urazy?…

Praktykujesz jogę, a mimo to masz zaburzenia hormonalne, brak energii, twoje ograny wewnętrzne nie funkcjonują prawidłowo?…

Zdarzają Ci się problemy ze snem ?…

Walczysz z nadwagą, pomimo wielu zastosowanych diet, uprawiania sportu marzysz o spadku wagi, bo coś nie działa tak jakby się chciało?…

Masz długoletnie dokuczliwe dolegliwości tj. migreny, anemia, alergie, których nie możesz wyleczyć, po prostu się ich pozbyć ?…

Twój ukochany zawód obciąża Twoje ciało, potrzebujesz rozluźnienia, ukojenia, wzmocnienia konkretnych części ciała ?…

CHCESZ TO ZMIENIĆ?…

WYOBRAŹ SOBIE…

Odnajdujesz dla twojego ciała taki sposób poruszania się i ćwiczeń, w którym czujesz przestrzeń, łatwość i przyjemność. Ruch, który jest treningiem lecz nie zabiera Ci energii, ale zapewnia jej WZROST !

Odkrywasz techniki naprawiania i leczenia ran i skaleczeń, regulujesz funkcjonowanie organów wewnętrznych i przywracasz balans hormonalny – bez tabletek! …

Spowalniasz proces starzenia, a nawet go zawracasz …

Polepszasz swój sen …

Redukujesz stres, przygnębienie i napięcie, czujesz połączenie, pozytywne i wysokie wibracje, jakbyś kultywował twój wewnętrzny „ocean szczęścia“ …

Dajesz sobie moc leczenia nie polegając wyłącznie na lekarzach, fizjoterapeutach i farmakologii …

CHCESZ TO OSIĄGNĄĆ?…

Spotkaj Swojego Osobistego Trenera i Przygotuj Się Na…

Pozwól poprowadzić się w kierunku zdrowia i osiągnięcia Twojego celu. Nie trać więcej czasu na samotne poszukiwania. Skorzystaj z czyjeś wiedzy i doświadczenia.

Pokaż Twój Talent Światu I Zadbaj o Twoje Ciało. Sięgnij Do Twoich Niewyczerpalnych Wewnętrznych Zasobów. Pozwól Poprowadzić Się W Kierunku Zdrowia i Witalności.

To NIE Są Ogólne Zajęcia Relaksująco-Fitnessowe.

To SĄ Nakierowane I Dostosowane Do Ciebie Sesje Prywatnego Nauczania, Gdzie Ty, Twoje Ciało, Twoje Nawyki, Twoje Potrzeby Są W Centrum, W Celu Doświadczania Trwającego Nieprzerwanie Zdrowia, Wolności I Szczęścia, Lekkości Życia.

z ceną 799 zł 399 zł

Ty wybierasz – ja prowadzę. Jakie są twoje potrzeby?

Poznanie naturalnych i delikatnych technik leczenia własnego ciała.

Znalezienie harmonii i przestrzeni dla wrodzonych i nieodłącznych leczniczych procesów w twoim ciele po to, aby funkcjonować na szczycie swoich możliwości, naprawiając zaburzenia hormonalne, dysfunkcje układu trawiennego i pobudzić naturalne funkcje detoksykacyjne wątroby i nerek w celu osiągnięcia większego zdrowia energii i wibracji.

Odkrywanie nowego poziomu wolności w twoim ciele poprzez delikatny, miękki ruch, który przywraca przyjemność ćwiczenia. Znów odnalezienie przyjemności w ćwiczeniach, tj. chodzenie, pływanie, bieganie, tańczenie, jakiegokolwiek ruchu, który towarzyszy ci w życiu, bez strachu o swoje plecy, stawy, kręgosłup.

Pokonanie stresu, niepokoju, depresji i wyleczenie się z nadmiaru adrenaliny, przywrócenie balansu subtelnej energii życiowej, aby stać się bardziej odpornym na stresujące czynniki współczesnego życia i doświadczać więcej radości w codziennym życiu.

Ustalenie codziennych pozytywnych nawyki, które będą Tobie służyć, usprawniać naturalne lecznicze umiejętności twojego ciała, aby wzrastać lepiej z wiekiem, być zdrowym, energicznym i zadowolonym przez długie lata.

Nauczenie się technik, które leczą bóle pleców, stawów, artretyzm i choroby autoimmunologiczne, i poprawiają sen.

Pozbycie się niszczącego myślenie i przenikających negatywnych myśli za pomocą prostych technik, które przekierują twój umysł na taki stan, który będzie służył twoim wyższym wizjom ciebie i twojego życia, bez potrzeby godzin i godzin terapeutycznego gadania.

Odkrywanie siebie, jasność i klarowność, ustalanie i podążanie za Twoją Gwiazdą Polarną, za pragnieniami Twojego serca, rozpoczynając proces budowania strategi, które krok po kroku kierować Cię będą do zrealizowania twoich najgłębszych pragnień.

Rozwijanie osobistej codziennej rutyny, która pasować będzie do twoich potrzeb i planu dnia, i stanie się twoim codziennym rytuałem, łączącym cię z twoją intuicją, pozwalającym tobie podejmować wielkie decyzje zgodne z twoim sercem.

Rozluźnienie się i spędzenie czasu w bliskości z bardziej świadomym/świadomą sobą.

PAKIET ZAWIERA

– 1-1 Prywatny mentoring z KALYANII

– 1 x 90 minut sesja wstępna, wprowadzenie i określenie celów

– 2 x 60 minut sesja, nakierowane na indywidualne cele i potrzeby

Otrzymasz specjalne techniki stworzone przez mistrzów jogi (Simon Borg-Oliver, Yoga Synergy) i qigong (Master Zhen Hau Yang, Calligraphy Health), osobiste wsparcie w pokonaniu specyficznych dla Ciebie wyzwań, przeszkód.

Otrzymasz wskazówki i pomoc w kreowaniu w twoim domu „świętej przestrzeni“ na twoją praktykę – takiej, która będzie Cię ożywiać i stanie się dla ciebie azylem.

Otrzymasz wsparcie podczas momentów gwałtownego osobistego wzrostu i najlepsze dla ciebie techniki ćwiczeń, które wspierać Cię będą w przechodzeniu przez turbulencje, które często zdażają się podczas czasu przemian jakie zachodzą w ciele.

Lokalizacja Szczecin i okolice, Brandenburgia, Meklemburgia lub Skype dla zajęć międzynarodowych i zagranicznych.

Dłuższe sesje i sesje dla par możliwe według życzenia. Cena może się wzrastać w zależności od czasu dojazdu i wynajęcia studia. W celu omówienia twoich wymagań kontakt tutaj.

Kiedy zamówisz pakiet, wyślę do Ciebie e-mail z pytaniem czy ten pakiet są to sesje dla ciebie czy kogoś kogo kochasz. Otrzymasz również link z krótkim kwestionariuszem, który pomoże nam obojgu Przygotować nas do twojej pierwszej sesji.

Proszę czuj się zaproszony do kontaktu ze mną tutaj jeśli masz jakieś pytania.